Уважаемые сотрудники МУА!

2023-жылдын 18-ноябрында, саат 10:00дө “Ала-Тоо” Эл аралык университети жана Let’s Codify компаниясы бардык каалоочуларды масштабдуу вакансия жарманкесине чакырат.

Бош орундар жарманкеси компаниялар жана талапкерлер үчүн учурдагы бош орундарды талкуулоо жана идеалдуу кызматкерлерди табуу үчүн уникалдуу жолугушуу аянтчасын камсыз кылат. Сизди кадрлар бөлүмүнүн адистеринен мастер-класстар, ар кандай конкурстар жана кейс-батлдар, 60тан ашык компаниялар, нетворкинг жана жаңы таанышуулар күтөт.

Суроолор боюнча телеграм аркылуу байланышыңыз: @letscodify_hr

• Специально для сотрудников МУА Центр Непрерывного Образования и Отдел Кадров МУА организовали серию семинаров, повышающих квалификацию сотрудников «Ала-Тоо».

Первый семинар посвящен саморазвитию.

Саморазвитие — это процесс всестороннего развития личности, который выражается в самостоятельном изучении чего-либо и применение этих знаний на практике осуществляется без какого-либо контроля.

С чего начать? Почему это важно для организации? Об этом расскажет наш спикер — директор Центра Маркетинга МУА, коуч Умаров Рустам.
    ⠀Специально для сотрудников МУА Центр Непрерывного Образования и Отдел Кадров МУА организовали серию семинаров, повышающих квалификацию сотрудников «Ала-Тоо».

Семинар состоится 24 ноября в 15:30 в А-309

Семинар состоится 24 ноября в 15:30 в А-309
    Семинар состоится 24 ноября в 15:30 в А-309ународный университет “Ала-Тоо”, ул. Анкара 1/8.

Кирүү акысыз!

Келип өзүңүзгө туура келген жумушту таап кетиңиз!